HİZMETLERİMİZ

Flex Baskı

Günümüzde daha çok otomatik makinalarda,Renkli transfer baskı folyolarından plotterlerde kesilerek, en ince detayını dahi gözardı edilmeden,taşıyıcı sayesinde tekstil yüzeyine prese hazır hale getirilir. Pamuklu ve polyester olarak her türlü yüzeyde rahatlıkla ve kalıcı olarak uygulanır.Günümüzde en fazla tercih edilen baskı sistemleridir.

Cep Kapağı

Özel bir malzemeden otomatik makinalar yardımıyla, bilgisayar teknolojileri kullanılarak, yapılan baskı sistemleridir.Günümüzde tekstil piyasasında çokça kullanılmaya başlamıştır.Gösterişli ve ilgi çekici bir yöntemdir.

Lazer Baskı

Lazer baskı bilgisayar ortamında yapılan çeşitli tasarımların makinalar yardıyla el değmeden tekstil materyallerine kalıp yöntemiyle yapılan baskı sistemidir.Bir çok tekstil firması bu yöntem ile giyisi üretmeye başlamıştır.Popilaritesi gittikçe artmaktadır.

Flex Yazı

Bilgisayar ortamında yapılan yazı örneklerini makinalar yardıyla el değmeden tekstil materyallerine kalıp yöntemiyle yapılan baskı sistemidir.Yaygın olarak piyasa da görülmektedir.

Dft Baskı

DTF baskı sisteminin esas açılımının 'Direct Transfer Film' olmasıyla birlikte biz onu 'Tekstil Baskı Makine Sistemi' olarak adlandırmaktayız. Günümüzün vazgeçilmez baskı sistemidir.Teksil piyasasında boy gösteren bir çok köklü firma bu sistem ile giyisi üretmektedir.Gittikçe de popilaritesi artmaktadır.

Dikişsiz Cep

Özel bir malzemeden otomatik makinalar yardımıyla, bilgisayar teknolojileri kullanılarak, yapılan baskı sistemleridir.Dikişsiz cep kapağı insanların ilgisini çekmektedir.Günümüzde tekstil piyasasında çokça kullanılmaya başlamıştır.Popilaritesi yüksektir.

GALERİ

  • HEPSİ
  • FLEX BASKI
  • DTF BASKI
  • DİKİŞSİZ BASKI

FLEX BASKI

FLEX BASKI

DTF BASKI

DTF BASKI

DİKİŞSİZ CEP KAPAĞI

DİKİŞSİZ CEP KAPAĞI

DİKİŞSİZ CEP KAPAĞI

DİKİŞSİZ CEP KAPAĞI

FLEX BASKI

FLEX BASKI

DTF BASKI

DTF BASKI

FLEX BASKI

FLEX BASKI

DTF BASKI

DTF BASKI

İLETİŞİM

Adres

Sanayi Mahallesi Sancaklı caddesi Öznur sokak No: 20 Kat: 1-2-3
GÜNGÖREN/İSTANBUL

Telefonlarımız

+ 90 212 555 00 91
+90 212 555 00 92
+90 535 572 64 65

Email Adresi

info@iymithalat.com
pazarlama@iymithalat.com

çALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma: 8.30-19.00

Cumartesi: 8.30-14.00

Çalışıyor
Mesaınız ulaştı.Teşekkür ederiz.